Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Vonage a ADSL na Volny - ASUS

Vonage a ADSL na Volny - ASUS

Kamil (13.12.2004 12:48:41)

Privezeny modem Motorola od providera Vonage nechodi s adsl modemem ASUS - vse je standardne zapojeno, ale modem si od nej nedokaze vzit IP adresu. Jinde chodi hned po zanputi do Internetu. Ma nekdo napad? Diky!

Nargon (13.12.2004 13:14:11)

To jako montujes dva modemy dohromady? Teda jak se ti to podarilo.

Anonym (15.12.2004 17:03:13)

Sorry - modem se te Motorole jen rika, spravne je to Voice terminal ... nazev jsem neresil, kdo to zna, vi o co jde, kdo ne, stejne mi asi neporadi :) K.

Kamil (23.12.2004 00:49:06)

OK, vyreseno. Jen dodam, ze slo o ASUS 6310EV ze samoinstalacniho balicku Volny. Nejen ze nechodil s Vonage, ale sekal se jak silenej. Udelali jsme upgrade firmware ze stranek Joyce, ktera to v cesku prodava a poskytuje "support", pak se sekal jen tak jednou tydne a po pouhe ctvrthodnice restartovani treba zase nabehl. NIKDO mi nic kloudneho nedokazal poradit - ziskal jsem dojem, ze na supportu Joyce nevedi, co presne se uvnit modemu deje, co podporuje a co nepodporuje, a ze ve Volnym zase moc netusi, jak presne ten modem funguje s jejich sluzbou - byli slusni, mili, vstricni, a nic nezmohli. Takze jsme to riskli - koupili jsme si adsl modem/router 3Com no a všechno chodí na první zapnutí. KTR

Petr (14.1.2005 15:16:18)

A na to že se tomu říká modem jsi přišel kde? Já jsem se setkal jen s ATA adaptérem. Nemyslím to jako ironickou poznámku, ale fakt by mě to zajímalo.