Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Nastavení připojení, Nextra Adsl Start, ZyXEL Prestige 630-c

Nastavení připojení, Nextra Adsl Start, ZyXEL Prestige 630-c

popkorn (17.12.2004 09:00:09)

Potřeboval bych poradit. Dostal jsem od Nextry samoistalační balík s tímto modemem. Naistaloval jsem modem,vše proběhlo v pořádku, avšak po připojení k internetu se modem po 3 minutách odpojí. Během připojení se nedostanu na žádnou stránku. Když chci pingnout nějakou stránku mám lost packet 100%.Nevíte v čem by mohl být problém??

radek (17.12.2004 13:01:37)

měl bys mít 2 ikony na ploše - v tý jedný nastaveno automatic ITU G.dmt or G lite prefered potom virtual path 8 a virtual curcuit 48 a PPP over ATM VCMUC rfc 2364 !!!!!!!!!!!!!!!! a radši LINE RATE no a zkus to spouštět přes tu druhou ikonu nebo si pořiď program ADSL AUTOMAT - ten propojuje s internetem ihned po startu PC, jinak pak zkoušet reinstalovat dokola a dívat se do správce jestli nejsou žluté otazníky - když jo tak označit a hledat soubory na CD ...

Anonym (24.12.2004 20:53:08)

no ja jsem to nainstaloval, všechno proběhne vpořadku. Po nastavení podle navodu na 8 a 48 a vyberu to PPP co mam a Když se chci připojit tak mi to piše že modem nebo jine zařízení ohlásílo chybu. Chyba 651 Zkoušel jsem to na pc kde je ten net aktivovany. Ted to zkoušim doma, kde adsl nemam aktivovane a dostupne, ale vytačet by to mělo začit ne? jsem si všiml že je tam nastaveni Annes Selection a v navodu je vidět že je zatrhlé AnnexA (ADSL over POTS) a druha možnost je AnnexB (ADSK over ISDN) Ja mam zatrhlou tu druhou možnost a na prvni nejde zatrhnout. No a v možnostech vytačeni je použivat modem ISDN kanál - ZyXEL ADSL USB Modem. To ISDN se mi tam tak nezda.. Nenapadá někoho nic? prosim poradte nekdo PCborec@seznam.cz rychlee dik

HollyG (25.12.2004 14:30:53)

jj nextra ted na svych strankach uvadi, ze sou s temahle modemama problemy ;-)