Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Restartuje se mi komp

Restartuje se mi komp

Scott (21.12.2004 12:13:24)

Ahojte,mam taky mali problem s USB-ckom.Obcas sa mi stane,ze ked idem zastrcit USB kábel do pocitaca,tak len co sa dotknem kovovej casti USB konektora na skrine tak sa mi restartne pocitac.Ale stava sa to len na prednych USB.Uz som vimenil tri maticne doski,dva procesori,tri skrine a stiri zdroje.Vimenil som veskeri mozny Hardver a aj Softver a stale sa to chova rovnako.Nevi mi niekto poradit,co to moze byt?Nestava sa to pravidelne,ale viacmenej je to nahodne,ale velmi caste.Uz som z toho zufali.Pomozte ak viete.Vdaka

Nargon (21.12.2004 12:18:56)

Zajimave, no kdyz ti to dela takovyhle blbosti, a skrine, zdroje, MB, procesory jsi vymenil tak jedine co me napada jestli neni poskozene to zarizeni, ktere do toho USB strkas. Mozna nestabilni nebo nizke napeti v zasuvce v baraku. Vic moznosti me nenapada.

Scott (21.12.2004 12:26:35)

Pouzil som aj UPC takze napetim to neni.A v zariadeni co tam pcham to takisto neni,protoze staci kdiz se jenom dotknu stineni USB a to neni nikde vidivo zapojeno

Nargon (21.12.2004 15:01:14)

A nemas u toho PC video, mikrovlnku, radio, TV? Pak by mohlo to usb zarizeni fungovat jako antena a nejaky napeti by se pak mohlo dostat na to uzemneni usbcka a jestli je to spojeny s celym uzemenim PC Tak i dost male napeti to muze ovlivnit, vem si, ze procesor funguje na 1,6V +-0,3V a kdyz to tam pripojis, tak kdyz se zvysi napeti na nule tak ma razem procesor nizsi napeti a restartne se. Ikdyz je to nepravdepodobne, ze by se tam vytvorilo dost velke napeti, aby se to restartlo. Kdyz ne tohle, tak mas doma duchy, ktery ti to restartujou.

Scott (21.12.2004 19:38:47)

Nargon,asi budes mat pravdu,dnes se mi stala taka vec.Otvoril som bednu za chodu PC,a ked som ju isiel zavret,tak len co som prilozil krit o skrinu tak sa restartol.Tak budem mat asi problem v el sieti.

Anonym (21.12.2004 19:49:29)

to se mi taky stava..