Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Opera 7.54 - Jak nastavit při kliknutí na "ZPĚT" aby se strana znovu NENAČÍTALA???

Opera 7.54 - Jak nastavit při kliknutí na "ZPĚT" aby se strana znovu NENAČÍTALA???

Karby (19.1.2005 16:54:20)

Stále nemůžu vyřešit problém s načítáním stránek. Když dám v Opeře na nějaké stránce tlačítko "ZPĚT", předchozí stránka se sice zobrazí, ale nejdřív SE ZNOVU NAČÍTÁ!! A tomu chci právě zabránit, protože mám ADSL datový limit a takhle bych ho za chvíli zbytečně vyčerpal. V Internet Exploreru mi to tohle nedělalo. Chci, aby se obnovovala pouze když stisknu tlačítko "obnovit". Prosím o přesnější radu. Minule mi někdo napsal "přdvolby - Hisorie a cache"... Tak v tom se zkoušel už všechna nastavení a stále se nic nezměnilo. Díky všem

Kapitan pejsek (19.1.2005 19:23:03)

Jedine nejake nastaveni kam si volis kolik MB muzes mit v adreri "Dosacne soubory internetu" (dle IE, u Opery nevim jaxe to jmenuje) treba uz to mas plny... Ale kdyz budes jen tak brouzdat po webu tak se o limit neboj :)

Nasranec (19.1.2005 19:58:52)

History&Cache , nastavit velikost jak rikas + jeste nastavit platnost stranek aspon 5H. Mi se zas NIKDY nepovedlo tomu nacitani zabranit v IE... ani nevim jak to v opere vypnout, aby naopak nacitala vzdy(krom vynucenych) :)))