Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Asus TI4631 a konfigurace - problémy s UDP a některými TCP porty

Asus TI4631 a konfigurace - problémy s UDP a některými TCP porty

Petr (21.1.2005 22:29:00)

Po připojení a zkonfigurování routeru, tak jak se kasají prodejci, opravdu došlo ke spojení s providerem a funguje HTTP/HTTPS a některé další služby (DirectConnect). Ale např. Lotus Notes (TCP/1352) si ani neškrtne. Mám ten router připojen na hub, na kterém jsou další stroje. Chtěl jsem zprovoznit v LAN proxy (LANSuite602), ale ta se nechytá se spojením přes Asus ven. Taktéž interní DNS server není schopen forwardovat dotazy (UDP/53) přes Asus ven. Předesílám, že firewall nemám nakonfigurován na omezování přístupu z LAN. Hledal jsem podporu, novější firmware, lepší manuály a nikde na NETu není ani stopy. Asus se k zařízení nezná (na jejich stránkách není ani zmínka). Google mi najde jen odkazy na české prodejce. Jsem zklamán. Měl jsem půjčen Zyxel Prestige 650E a vše běželo jako po drátkách.

Gogo (1.7.2005 07:23:48)

Firmware pro české telekom. sítě je na stránkách dovozce www.joyce.cz /taky kde jinde začít hledat, že.../ , podle všeho je označení TI4631 taky dílem dovozce, protože na stránkách Asusu je k nalezení modem zcela totožných parametrů, jen má jiné označení, nepamatuji si ho - ale není problém nalézt.