Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Pomalé načítání stránek

Pomalé načítání stránek

Hurry (13.4.2005 22:41:52)

Poslední dobou mi skoro vůbec nejdou načíst stránky,trvá to přes minutu,někdy vůbec.Tady podle speedmeteru je rychlost 840kbps.Ale podle u mě nainstalovaného ConMet mám skoro pořád 0 a stahování max 12kB/s.Někdy se mi podaří připojit normálně(1x z 10)a vše běží skvěle.Ale dnes je to kolaps,stěží jsem se sem dostal.Mám Internet Optimal.V PC mám firewall Windows XP a AVG7 a modem USB Microcom.Poradí mi někdo ,jestli je problém v PC nebo mám uhánět Telecom,když už platím takové hříšné peníze?Díky za případnou radu.

Legolas (14.4.2005 08:00:08)

No v PC to problem asi nebude protoze mi to dela taky. A 13.4 sem nemacet skoro nic. Grrrr zlute krysy mi vrati ping a vezmou net...

TomM (14.4.2005 17:46:48)

no za prvé. problém bude asi v modemu (přece jenom USB modemy jsou na dvě věci na ***** a na nic) za druhé) tu rychlost 840kbps asi fakt máš, ale problém pomalého načítání bude ve velmi vysokém pingu, který bude nejspíše vznikat v modemu (viděl bych to na problém s DNS apod.), to vysvětluje že jednou z deseti se ti povede připojit normálně. Prblém je na 90% v modemu potažmo v ovladačích. Jediná moje rada buď reklamovat (ale nevím co :) nebo si koupit pořádný ethernetový modem s routerem, který ke své činnosti pc nepotřebuje a je bezproblémový...

Legolas (14.4.2005 18:27:21)

Anonym (14.4.2005 18:28:08)

A proc mi to jako zacalo delat po pul roce a v ten den jako jemu? .... ze by osud?

Hurry (14.4.2005 19:14:44)

Tak vše je jinak,problém (naštěstí) byl na netu.Dle Telecomu se se to hlavně týkalo českých stránek a mělo se to týkat IP okolo 80.xx.xx.xxx Ale hlavně teď už je to v pohodě.

TomM (14.4.2005 19:30:36)

no každopádně USB modemy jsou na nic a myslím že semnou bude spousta lidí souhladit :)