Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Alcatel Sped Touch USB ISDN

Alcatel Sped Touch USB ISDN

JoinerNet (13.5.2005 10:45:17)

Jak poznám jaký typ mám , jestly je to Anex - B nebo Anex - B Na štítku je Alcatel Sped Touch USB ISDN a číslo 3EC18627CD . Máte někdo zkušenosti jak chodí tenhle modem na Nextře ?

Nargon (13.5.2005 11:27:32)

No protoze na ISDN Annex A nelze pouzit tak odhaduji ze to bude B

JinerNet (13.5.2005 14:24:15)

Podle specifikace výrobce si taky myslím že je to Anex -B , ale nejsem si jistý tak se ptám . Manuál píše toto : High-speed Internet access and regular ISDN service on the same line. • Up to 8Mbps downstream, 832kps upstream. • For ADSL over ISDN • Trouble free - connects to USB-port on desktop or notebook computer. - USB-bus powered (no need for AC adapter) - Plug and Play • Easy installation - Easy to use installation wizard. - Software upgradable - Supports PPPoA,PPPoE and Bridging

David (13.5.2005 15:18:15)

Je to Annex B. Acko na ISDN nepripojis.. :) A jsem si tim celkem jisty , protoze sice nemam ISDN, ale Annex B pripojku a ten modem mi prave spokojene vrni pod stolem :) Jinak pokud mas sanci tohle koupit, tak do nej urcite jdi, IMHO je to jeden z nej USB modemu... Jak jsem slysel na USBckovy modemy nadavat, tak "rejnoka" v B-ckovy verzi si kazdej celkem vychvaluje... Ja na nem mam ADSL od pulky unora, Nextru pres Telenor... Od ty doby asi dva vypadky, zapricineny zavadou na ustredne :) Modem sam od sebe se mi zatim neodpojil spontanne nikdy, a to jede v podstate od rana do vecera a co jsem zacal vic stahovat, tak i pres noc :)

JinerNet (13.5.2005 16:01:49)

Já jsem právě jeho šťastným majitelem a chci přejít od Telecomu k Nextře . Taky mohu potvrdit , že modem funguje bez problémů už rok a nerad bych ho měnil . Jen se chci ještě zeptat , jaké používáš ovladače . Na infolince Telecomu mi bylo zděleno , že je potřeba použít nenovější , aby to na Anex - B fungovalo . Na stránkách výrobce jsem našel verzi 3.0.1.

David (13.5.2005 16:10:25)

Clovece, ani nevim... Ted jsem kouknul do spravce hardwaru v ovl. panelech... Pise mi to vezi 201.2.0.0, fakt jsem to neresil, mam ten modem od kamarada, ktery na nem provozoval Nextru pres CTc, a tu sluzbu mel uz asi dva roky zpatky... Dal jsem tam ovladace z CD, ktery k tomu pred dvema lety dostal a vice jsem se o to nestaral... a chodi to v pohode... tuk tuk tuk :) IMHO to byl jen dalsi zastiraci manevr CTc na odrazeni psychicky mene odolnych uzivatelu, clovek co tomu nerozumi se lekne a rekne si "no nez se babrat s ovladaci, tak radsi zustanu u CTc, vzdyt to vlastne taky neni tak spatne" :)))))

JinerNet (13.5.2005 16:41:14)

Já tam včera dal ty nové a funguje to zatím dobře i na staré ADSL lince co zatím mám u Telecomu . Mě to píše verzi 301.00.12 Ještě se zeptám na jednu věc . Při zřízení ADSL linky u Nextry jsi dostal emailem Uživatelské jméno a Heslo , nebo jsi nastavoval na modemu i něco jiného ? Díky za odpověď :-))

David (13.5.2005 16:49:46)

Nene, dostal jsem jen username a heslo, a dostal jsem ho hned na webu po objednavce :) Prirozene ale fungovalo az v okamziku aktivace sluzby :) Neni vubec zac, kdyby te zajimalo jeste neco, klidne se ptej :)

JinerNet (13.5.2005 23:03:54)

Díky za rady a přeji pěkný pátek 13 . :-))