Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Nastaveni Siemens Santis 150

Nastaveni Siemens Santis 150

Alex (2.6.2005 10:44:46)

Dobry den, mam tento modem. Fungoval mi dlouhou dobu bez problemu. Pak mi ale dvakrat vyleteli pojistky a modem se jiz neni schopen pripojit k poskytovateli. Do DSL site se normalne pripoji jen neni schopen nahodit linku. Nejsem si jist jestli se neco nezmenilo v nastavani, nebo nekde jinde. Nemohl by jste mi nekdo poslat funkcni konfiguraci z tohoto modemu nebo mi poradit pokud se vam stalo neco podobneho? Dekuju

David (2.6.2005 10:55:52)

Jestli ti při práci vylítly dvakrát pojistky, klidně se opravdu mohlo stát, že se něco někde poškodilo, teba v OS... Zkoušels reinstall ovladačů?

Anonym (2.6.2005 13:17:39)

Zapomel jsem dodat ze je to verze ethernet v ktere jsem mel nastaveno ze ze pptp pripojeni vytaci samotny modem. Tedy zadne ovladace ani nic podobneho na strane PC nepotrebuju. Problem je ze modem proste nejak nezvlada ted to PPTP vytocit a pripojit me, zkousi to ale bez uspesne. Chova se to jako by napriklad bylo spatne prihlasovaci jmeno a heslo. ALe to nejsou, tak nevim

Radous (2.6.2005 20:02:43)

Zkus reset modemu do původního nastavení (vzadu je na to dírka do který strčíš na chvíli sirku) a pak zadej znovu svoje jméno a heslo. Mělo by ti to pomoct. A taky můžeš zkusit kliknout v Ovládacích panelech na Síťové připojení a nechat ho Opravit.

wavit (14.6.2005 20:48:05)

Mám velice podobný problém... jen na straně komunikace PC-modem... PC hlásí že síť není připojena a na modemu svítí to co vždy... původně jsem myslel že patch cord ale zkoušel jsem jinde a vše OK... ani restart modemu nepomohl...