Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > BEZ INSTALACE - splitter, kebely?

BEZ INSTALACE - splitter, kebely?

Addam (8.6.2005 14:25:28)

Hned ze zacatku se omlouvam, protoze v oblasti ADSL jsem naprosta lama. Nechápu jednu věc: Když si objednám např. SkyNet FlexiDSL Natural 256/64 za 390,- s nějakým modemem z jejich nabídky a to vše BEZ INSTALACE, tak si splitter a kabely musím sehnat sám a všechno zapojit a nakonfigurovat? A když MALÁ INSTALACE tak mi to uděljí oni? Zvladnu to myslite sam nebo je to slozite? PS. Jako ne ze bych pocitacum nechapal - uz jsem jeden pocitac stavel cely ze soucastek a normalne si vymenuju napr. mechaniky, disk apod. ale proste jsem se s ADSL jeste nikdy moc nesetkal.

Anonym (8.6.2005 14:39:33)

U samoinstalačního balíčku je v krabici vše,tedy modem,kabely,spliter,cd,návod atd.

Anonym (8.6.2005 14:56:27)

radši si to nech nainstalovat technikem plnou instalaci:-)

Patrix (8.6.2005 15:17:36)

Mel jsem samoinstalacni balicek a podle navodu jsem to zvladl a vse potrebne tam bylo. (Pravda mensi problemy s instalaci modemu jsem mel ale byl to USB modem Well kde jen stacilo stahnout z netu starsi ovladace) Nikdy predtim jsem to nedelal, je to proste primitivni :)

Pepe z Depa II (8.6.2005 15:24:36)

Taky jsem to před tím nedělal a taky jsem to zvládl sám a to se v PC moc nevyznám.

David (8.6.2005 15:54:02)

Mno a ten počítač funguje? :) Ne vážně, základní (pokud nejso větší problémy) instalaci ADSL zvládne IMHO většina lidí, co ví o PC něco víc než kde se zapíná, vypíná a jak se napíše dopis ve Wordu. Jinak vše co by bylo potřeba pro připojení bys měl mít jako součast dodávky spolu s modemem - tedy dva kabely , splitter atd... Přirozeně si třeba budeš dokupovat delší kabel, jako já (20 m a je to tak tak :)) ), ale splitter v tý krabici určitě bude, spolu s návodem :) A na netu je navíc spousta schemat, jak splitter zapojit :)

Petr (8.6.2005 17:53:53)

To zvládneš, pokud nebudete problém s USB modemem, tak je to brnkačka...