Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Jak rozchodit FTP server na PC s modemem ZyXEL 650R-33

Jak rozchodit FTP server na PC s modemem ZyXEL 650R-33

honas (9.6.2005 09:49:01)

Je mi jasný, co bude první reakce - koukni do fóra, už se to tady řešilo. Ano řešilo, ale ani jeden způsob, který třeba funguje u někoho jiného mě nejde. Už jsem z toho fakt hotovej. Zkusil jsem snad uplně všechno. Vypnout firewall ve windows, změnu portu na modemu, ¨pohrát si s NATováním, pořád nic. Došlo to tak daleko, že jsem ochotnej za to zaplatit. Proto jestli se to někomu z Vás povede to zprovoznit, odměna ho nemine. Podotýklám že na PC jsou WinXP Pro ENG se SP2 a od providera ADSL mám pevnou veřejnou IP adresu. Pomůže mi někdo? Honas

Anonym (9.6.2005 10:32:53)

a kde bydlis?

Honas (9.6.2005 12:03:58)

Už to mám vyřešený, kamarád mého bráchy mi to udělá? Díky za snahu. Honas

Anonym (10.6.2005 17:55:33)

to se nás ptáš? pak říkám "jo" :-)

Anonym (24.6.2005 08:48:00)

stejne by mohl nekdo odpovedet protoze honas neni sam kdo to potrebuje..

Anonym (24.6.2005 13:01:23)

To neni tak jednoduchý, PC je celkem složitá věc, navíc u každýho to může bejt jinej problém, to prostě chce aby se někdo, kdo tomu rozumí, k tomu PC posadil a udělal to.

Nargon (24.6.2005 13:36:34)

S timto souhlasim. Ale takove nastineni co je potreba uvedu: Zapnout ten program co serveruje FTP, a nastavit ho na urcity port (standartne 21). Nasledne tento port forwardowat NATem modemu na ten pc, kde ten program bezi. Povolit tento port, ve vsech firewallech. Mozna je to zbytecne, ale pro jistotu, vsichni co se budou pripojovat, tak at pouzivaji pasivni rezim. Pak by uz mel ftp server bezet a pri zadani vasi verejne IP a nastaveneho portu i pristupny z internetu.

yed (24.6.2005 14:52:57)

To co jste popsal bude fungovat pouze v aktivnim rezimu ( a jen tem klientum, kdo maji verejnou IP a povolene aktivni FTP). Pro pasivni rezim potrebujete jeste presmerovat porty pro datova spojeni.