Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > **** RSSI a NOISE jak je to prosim s dBm ? ****************

**** RSSI a NOISE jak je to prosim s dBm ? ****************

Xaver (18.7.2005 16:44:21)

Mam ADSL na WiFi. Nameril jsem -60dBm a podruhé - 70dBm u RSSI. A u NOISE jsem nameril -97 dBm a 98 dBm. Muze mi prosim nekdo vysvetlit ktere hodnoty jsou vlastne lepsi a co presne znamenaji? Je to tak, ze hodnota -60 dBm je vlastne pri vysilani Asus WL-500g (s CDMA) lepsi (dobry prijem) a hodnota 70 dBm je horsi prijem ? Je to tak ze cim je vyssi cislo u NOISE je lepsi odstup signal sum ?

Anonym (18.7.2005 17:20:39)

ADSL na Wifi?Nemáš to trochu popletený?Tak máš wifi nebo adsl?

David (19.7.2005 10:39:55)

A jeste do toho zvladl zamichat i CDMA, je to proste borec :) Jediny co me napada, ze asi ma ADSL sdileny pres WIFInu od kamose nebo tak nejak :)

Nargon (19.7.2005 13:35:18)

A jak je videt, tak tomu vazne vubec nerozumi. No ja s wifi taky nemam zadny zkusenosti a take tomu nerozumim. Ale kdyz to jede, tak bych to nechal a nehrabal na to.

David (19.7.2005 21:22:04)

:)) Vzkaz pro Xavera : Prosimte nadechni se, uklidni se a v klidu napis co chces, jak to mas doma zarizene a co presne resis... Protoze kdyz ve ctyrech radcich smichas dohromady ADSL, Wifi, silu signalu a jako tresnicku na dortu pridas jeste zminku o CDMA , tak to aby se v tom fakt prase vyznalo :)