Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > ASUS (Plechovej)

ASUS (Plechovej)

Pavel (24.8.2005 10:32:26)

Mam neustale problem s Dslamem nemate nekdo povedomost proc ten smetak modemskej nedostane od dslamu rychlost 2048 jako kazdej dalsi kdo ma treba alkatela CTc si stim nevi rady a furt se vymlouvaj na technicky problemy linky ale tarif MAXI je odklepnut zapsan a jiz se za nej plati ale modem ukazuje 960 tedy ani ne megabit (ale to on delal vzdicky) a taky jede svich 650-830 kbit nevite nejaky ffigl jak na to CTc vykrikuje ze maxi zrusi nez aby resil modem a to prosim prodaval telepoint dik Pavel

Anonym (24.8.2005 10:46:53)

No pokud si nekdo muze dovolit tarif maxi tak pak uz nevidim problem v koupi LEPSIHO modemu. Navratit, vyreklamovat 3krat. stejna vada. Nechat si vratit penize a prihodit na Alcatel,Zyxel nebo dokonce i Cisco.

PeterPan (26.8.2005 12:28:17)

Zase jeden zabednenec se shitem ASUS 6310. Dej si tam starsi fw a uvidis co videt chces jen bude mit dalsi problemy. :)) Hold mas dobrej modem tak si jej uzij. ,)))))))

Pavel (27.8.2005 00:24:47)

Bohuzel problem neni na modemu jak jsem sem svalne dal chby je u CTc ale oni to popiraji staci si to precist jinak ten modem chodi dobre vyskousel jsem ho na jine lince sice pise jenom 1960 kbit ale to mi staci resil jsem problem ktery je vlastne uplne jinde a doufam ze vsichni co tu pomlouvaj tento modem pouziva USB modemy ha ha

PeterPan (30.8.2005 07:14:36)

Nepomlouvam, ale modem co se neumi synchronizovat tam kde maka 510 bez crc a jinych problemu typu vytuhu a nasledne nutnosti restartu. Ne dik. A to neni jedinej kousek co jsem mel v ruce... Jo a co se tyce ty rychlosti tak si to nejdriv vyzkousej nez budes psat kraviny. Tedy pokud umis zmenit fw. ,)

Pavel (30.8.2005 23:13:28)

Hmm no coment uz o tom nebudu mluvit protoze si myslim ze tu jednam s martanama davno jsem psal ze je to u telecomu.

IOLák (31.8.2005 01:01:00)

v jednom threadu jsem psal proč to tak je a co to vlastně způsobuje, najdi si to a dej pokoj, je to u nás, ale neni to žádná závada, je to vlastnost, kdy ti ukazuje modem skutečnou rychlost, tj "objednaná mínus nosná" a protože k tobě jde max. 1Mbit tak se ti ukazuje 960kbit a nemluv o tom už a vyhoď ten modem a kup si něco lepšího (opravdu mně baví vysvětlovat lidem, že maj klump a ať s koupí něco lepšího, na druhou stranu, občas reklamační už modem radši ani nevrátí a dá ST510)

TomM (24.8.2005 13:01:29)

ty asusy vždycky ukazujou nižší rychlost, než je na DSLamu, ale můžu ti zaručit, že o nic nepřicházíš (můžu vedle sebe zapojit SP510i a ASUS AAM6310EV a rychlost bude stejná). Ale pokud to ukazuje na 960, tak to znamená, že telecom ještě nic neprovedl na DSLamu, tak budeš muset asi počkat, ti tam teďka mají bordel, žeprý migrují na nová systém, proto se ani IOLák nehlásí :D

IOLák (31.8.2005 00:57:15)

i live again :-D hola TomMe, já jsem tu pořád, ale teď je v práci trošku rušno, tak jen stíhám číst, migruje se z PPPoA na PPPoE a u starejch tarifu se dělá migrace "na dvojnásobek", do toho novej user.iol.cz (pěkně naprd IMHO), no a abychom se nenudily, tak řachly v pondělí RASy a proxy RASy a teď to funguje "tak nějak napůl", protože to někoho ověří a někoho ne. Do toho mám já hromadu osobních problémů a tak prostě nic nestíhám

TomM (31.8.2005 04:05:21)

sem to řikal :DD

Pavel (26.8.2005 02:18:29)

UZ to vim P R E C E D E N T : Tak je to jinak mely jsme sluzbu expres 1024 coz byl stary tarif 1024/256 za cca 1300 kc a po zavedeni novych tarifu jsem se tedy rozhodly ze za stejny penize bude 2048/256 a tak jsem sed udelal zmenu a cekal dne 17.7 prisel email zmena na tarif Maxi provedena a ja se jal resit problem porc modem neukazuje zavolal podporu a tam mi rekly oni se vam ozvou za tejden se ozval a rek ze to jede ale ze modem to asi spatne ukazuje ale porad nic a to se tahlo az do vcera mezitim jiz prisla ta pulena faktura jako polovic na stary tarif a druha na maxi ale jaky bylo prekvapeni kdyz jsem tam zavolal asi uz po 10 a zacal jsem an ne kricet a le fakt fest tak mi rekly ze to sice systemem proslo ale ze to proste u nas nejde ty 2 MB a ze vlastne muzu bejt rad za 1 MB ze by jsme mely mit spravne 512 no cumel jsem jak puk a zacal jsem rvat ze chci sluzbu dle smlouvy a ze za ni platim panove co se to jenom deje jenom ziram Telekom normalne Krade protoze todle je linka u nas na Obecni urad kde delam spravce a jako kdybych nesledoval tu rychlost tak chudaci ty zensky by platily treba 10 roku a rychlost by nemely a telekom by byl sticha verte fakt normalne schvalena spustena a placena sluzba kterou mi odpiraj co snima uz budem delat ???

TomM (26.8.2005 13:50:23)

nebudeš ty alešek slabý?? ten byl schopen zkopírovat jednu odpově´d do deseti threadů. jak v rozhovoru řekl, když se ho redaktor ptal: A jak ste to zvládal rozesílat tolik spamu? a on na to: " To víte, jsem pylný"

Anonym (26.8.2005 08:26:20)

Máš stále mega, proto ti to ukazuj 960. Žádná migrace u tebe neproběhla. Jseš asi moc daleko.

Pavel (27.8.2005 00:26:53)

Ano to je presna odpoved ale ona probehla jak technicky tak financne mame tarif MAXI a nechali si ho i zaplatit :( ale tvoje definice je presna jak to zduvodnuji ale proto pisi ze vznikl precedent