Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Linksys WAG354G problem

Linksys WAG354G problem

Vojta (6.1.2006 15:06:56)

Dobry den, vcera jsem koupil tento modem, ale nedari se mi rozchodit pripojeni - mam Nextru, tj. parametry PPPoA, VPI 8, VCI 48, multiplexing VC, QoS UBR. Ze vnejsku modem pingnout jde (coz je divne, DSL kontrolka nesviti) ale ja se na net nedostanu. Nevim jestli muze byt problem v tom ze u stareho modemu byl mezi zdi a modemem 2dratovy kabel zatimco zde je ten z jedne strany 6 a z druhe 4 draty, nebo jestli je tam nekde potreba ten sitovy provoz povolit... Nemel nekdo podobny problem? Dik moc

Martin (6.1.2006 16:15:29)

nejsem si jist jak je to u WAG-354G, ja mam WAG54G-V2, ale u nekterych firmware je potreba nastavit rucne modulaci na: GDMT (byva tam Autodetect, kterey ne vzdy musi dobre fungovat). Zkus to, treba to pomuze...

Vojta (9.1.2006 21:29:46)

Aha, tak oprava. Zevnejsku ten modem pingnout nejde. A u kamose jsem to zapojoval a u nej funguje normalne. Taky ma Nextru, ale pres Telenor, ja pres CT. Neni problem v Annex A/B ?

Vojta (19.1.2006 21:59:15)

Problem vyresen... kdyby mel nekdo podobny problem, tak vezte ze se tyka stareho standardu na lince (Annex A) ktery je treba prehodit na Annex B a muze to Ceskemu Telecomu trvat treba taky tyden, kdyz to nakonfiguruji spatne...