Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Internet banking u ADSL

Internet banking u ADSL

Sumerian (7.2.2006 10:16:14)

Mám jednu technickou otázku... můj nynější poskytovatel internetu (wifi) mě zrazuje od pořízení si adsl. Mám na mysli konkrétně tarif idal od telekomu, dvumegová linka. Pry je telekom hodne nestabilní a aplikace jako internet banking a další nejedou. No moc tomu nevěřím. Máte někdo zkušenosti ?

rpytlik (7.2.2006 10:29:18)

Ja mam adsl od contactelu pres linky telecomu a do sve inet banky (GE MONEY BANK) SE uplne v pohode dostanu.

Anonym (7.2.2006 10:43:34)

si dela srandu :-DDDDDDDDDDDDDDD internet banking jede uplne bez problemu

mbo (7.2.2006 10:43:55)

To je pěkná blbost. m.j. Mám historický broadband od telecomu a ještě se nestalo, že by ebanka nebo cokoliv jinýho nefungovalo kvůli ADSL. Občas je přes den horší kvalita VoIP, ale to je agregaci a malou rychlostí.

David (7.2.2006 12:34:29)

Kecy a strach o zákazníka, nic jinýho v tom není... Už inetbanking používám nějaký ten "pátek" a provozoval jsem ho i na GPRS, kromě toho, že to šlo děsně pomalu, s tím nikdy problém nebyl... a na ADSL taktéž... Já mám sice Nextru na Telenoru, nicméně třem známým co jsou na ČTc občas řeším problémy s PC a vím, že používají inetbanking naprosto v pohodě...

Nargon (7.2.2006 16:07:20)

Tvuj ISP dela uplne logickou vec, co kazdej obchodnik. Vymysli si nesmysly, aby si zakaznika udrzel u sebe a nesel jinam.

Anonym (7.2.2006 16:12:11)

mam nejlevnejsi adsl tarif od telekomu a net banking bez problemu

pet007 (7.2.2006 19:24:25)

ADSL od Telecomu je vubec nejhorsi vec na svete. Ja si ho poridil a od te doby mi porad lezou do pocitace mravenci!!!

Nargon (8.2.2006 00:08:18)

Mno ja si myslim ze to ani tak nema za vinu adsl jako ta sladka limonada co se ti vylila do pocitace.

MeTo (7.2.2006 20:37:54)

To je samozrejme uplna blbost, ADSL je stabilni, a stejne tak na nem funguje internet banking :)

KaMo (8.2.2006 09:35:01)

Tohle je fakt totální kravina, co jsem kdy četl. Toho vašeho poskytovatele bych bych rád viděl, asi se bojí, že mu zákazníci utečou. Já mám ADSL už rok a půl a jsem spokojený. Za tu dobu byly asi jen 3 velké výpadky v řádu několik hodin. Drát je drát. Internet banking mám a pořád využívám, ADSL mě v ničem neomezuje.

Sumerian (8.2.2006 09:36:30)

Všem vám děkuji za názory...je to opravdu asi tak, že mě poskytovatel prostě "straší". Jinak chci přejít k českým radiokomunikacím na toho jejich čerta premium 2006 s dvoumegovou linkou. Jsem zvědavý jaké obštrukce mě čekají s telekomem, u kterého mám už 10 let v pronájmu jejich telefonní přístroj :) Ten už musí být 10x zapacený z toho nájemného a vůbec bych se nedivil kdyby mi ho chtěli odprodat za plnou taxu.