Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Linksys WAG354G připojení

Linksys WAG354G připojení

Pavel (20.2.2006 12:17:14)

Dobrý den, může mi někdo poradit! K ADSL připojení (Bluetone Premium) jsem si pořídil vlastní modem LINKSYS WAG354G. Ten se zapojuje přímo do tel. zásuvky (splitter nelze použít, opravdu, návod nelže). Když jsem tak učinil, zjistil jsem, že nemůžu zároveň telefonovat a být na internetu, a za druhé, v telefonu nepříjemně šumí. Na krabici od modemu je napsáno "Annex B produkt. Pouze pro ISDN.". Mám ale klasickou linku, né ISDN. Obávám se, že v tomto bude zakopaný pes. Můžete mi někdo poradit, co mám dělat??? Děkuji

Anonym (20.2.2006 12:51:58)

Přestaň vymýšlet hlouposti a utíkej koupit splitter, telefon(y) a ADSL modem zapoj do správných zdířek až za něj !!!

Anonym (21.2.2006 07:33:41)

V čr je situace taková, že i obyčejné linky na ADSL využívají frekvence jako na ISDN. Splitter tam půjde! Je to krabička která se zapojí mezi tři rjčka. Je to univerzální věc.

Pavel (21.2.2006 12:19:28)

Splitter jsem vyzkoušel, a najednou to jde! Bohužel problém šumu se nevyřešil. V telefonu pořád hlasitě šumí (když je zaplý modem). Je možné, aby byl splitter vadný? Zakoupil jsem Splitter MAGCOM. Opět je na něm cedulka ISDN!!! Kde je chyba nyní? Děkuji

Anonym (21.2.2006 12:41:44)

Je to správně zapojené? - telefon(y) i modem musí být až za splitterem, každý ve správné zdířce. Splitter Annex B (ISDN) je správně, ale asi bude vadný, není to bohužel až tak neobvyklé. Takže zkus třeba jenom půjčit jiný a pak případně vyreklamovat stávající. Také může být vadný modem - i to se stává :-(

míša (21.2.2006 17:58:41)

Prohoď mezi sebou přívodní kablík, ten co jde od ústředny a ten co jde k telef. přístroji na splitteru.

Anonym (21.2.2006 23:46:49)

Otravuj někde jindy magore!!!

Anonym (22.2.2006 00:06:44)

Cože? Má problém se kterým si neví rady, tak se zeptá. Na tom nevidím nic špatného. Každý nemusí být odborník na ADSL připojení, může být zase dobrý v něčem jiném. A nevím, jak by se ti líbilo, kdyby on něco věděl, mohl ti dobře poradit, ale na tvou otázku by odpověděl: "Otravuj někde jindy magore!!!"