Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Problém s odesíláním dat u některých položek, IE 512/128...

Problém s odesíláním dat u některých položek, IE 512/128...

AgentSvr (5.3.2006 13:22:35)

Třeba mi blbne stahování mejlů z outlooku, nebo posílání dat do NETu. Hlavně nejvíc se to pozná u speedmetrů, kde při testech uploadu se nic neděje. Ale problém je i u některých stránek co se buď načtou až na 2. pokus, nebo taky vůbec. Když se podívám do počítadla odesílaných dat, tak tam něco je ale řikám... Spyware nemám.

Nargon (5.3.2006 14:03:43)

Hmm, ja po prechodu na vyssi rychlost jsem mel taky problem s uploadem. Jsem sice u nextry, ale mozna je to vseobecnej problem. Mam 768/128 a pri testech uploadu, to asi prvni 3s jelo asi 25KB/s pak se asi na 2s prenos zastavil, a pak se zas rozjel na 25KB/s a takhle stale dokola. Vypada to ze mam fyzicky upload 256Kbit, ale neefektivni metodou to softwerove omezujou. Vyresil jsem to pomoci omezeni uploadu u me na pocitaci. Nastavil jsem si limit uploadu na 16KB/s a bylo po problemech. Muzes to take zkusit jestli neni u tebe nejaky podobny problem.

Anonym (5.3.2006 14:57:46)

Windows? Jaká verze? Jaká verze Outlooku? Jaký modem? Na jaké technologii (PPPoA/PoE)?

AgentSvr (5.3.2006 19:45:17)

Podrobnosti: OS je WIN ME, Modem je Sagem (zkoušel jsem jiný Sagem, stejný typ, ale nic. Protokol PPPoE od října my služba jela dost blbě, postupem času se to vyřešilo vypnutím DLSMONu, a renovací ústředny, ale přesto již od úplného začátku tento problém. Ve WIN XP mi vše funguje ok, ale zase ve ME je rychlejší prostředí (pro mou konfiguraci). A moje povinost není pořizovat si jiný OS než ME. Nikde se nepsalo že to v mileniich nejde. Tak co tedy poraďte, pls...

Nargon (5.3.2006 20:19:28)

Reinstalovat milenia.

Agentsvr (5.3.2006 23:32:25)

Již provedeno, Několikrát.....Bohužel bez úspěchu.

Nargon (6.3.2006 00:01:59)

Pak Ethernet modem. Ten je funkcni s jakymkoli OS, ktery zvlada sit pres TCP/IP protocol, coz ME zvladaji. Bohuzel to vypada na softwerovou zavadu a protoze microsoft prestal podporovat win 98, me, a vsechny starsi, tak neni povinosti vyrobcu ovladacu odladit ovladace pro tyto systemy, protoze uz se od nich upousti.