Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Nelze zobrazit stránky

Nelze zobrazit stránky

karel (14.3.2006 10:08:08)

Cau mám problém mám intrnet expres od ČT připojím se k síti jenže se mi nezobrazí žádná stránka ani nejde stahnout aktualizece AVG. V exploreru to píše C:/WINDOWS/shdoclc.dll/dnserror.htm. Problém bude asi v DNS nebo IP jak to má bejt nastavený? Nebo jak to mám odstranit stalo se to už někomu? Díky za jakoukoli pomoc.

Bob (14.3.2006 10:13:09)

Také mám občas problémy s některými IP. Zrovna teď třeba s http://www.expertcomsoft.com/

sturmik (14.3.2006 11:14:02)

Zdravím tě, řekl bych, že v IP problém nebude. Zkusil bych smazat stávající připojení a vytvořit nové, popř. odinstalovat a znovu nainstalovat modem. Přípony *.dll jsou dynamické knihovny aplikací, které jsou nezbytné pro jejich chod. Jestli máš Win XP, předpokládám, že ano, tak jdi do nouzového režimu(při najíždění F8) a tam máš obnovit počítač k nějakému datu - vyber tedy datum, kdy ti to fungovalo. Je to sice trošku bizardní, ale lepší než přeinstalovávat celej komp. Jo a zálohuj si před tím potřebná data, protože se ti PC vrátí přesně do stavu, v jakém byl daný den(což se týká všech programů, harddisku a prostě všeho). Snad to pomůže, přeju hodně štěstí

karel (14.3.2006 14:31:12)

Win XP nemám mám Win 98 jde to i u nich?

earnil (14.3.2006 19:32:30)

Bohužel, odpověď se dá asi předem tušit. Ne. Nicméně ono by možná pomoho přeinstalovat jenom síťové součásti, pokud tedy Win98 něco takového má:-)