Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Alcatel Speed Touch USB

Alcatel Speed Touch USB

Buffo (1.2.2004 13:24:55)

Od včera se nemůžu připojit na net, neustále to hlásí chybu 721, podle technický podpory je u nich všechno v pořádku, zkoušel jsem přeinstalovat ovladač na modem i úplně novou instalaci windows na jiný disk, ale pořád to stejný. Používám usb variantu a obě kontrolky na modemu svití zeleně jak mají, může někdo poradit jestli lze nějakým způsobem odzkoušet funkčnost modemu.

LaqueR (2.2.2004 03:10:31)

Zkus se podivat, jestli mas nastaveno PPTP a ne neco jineho. Mel jsem stejny problem :D

Buffo (2.2.2004 13:02:54)

A mohl by jsi poradit, kde se se to nastavuje?

LaqueR (2.2.2004 14:40:55)

JJ, dej vlastnosti toho pripojeni - site. Nahore by melo byt Typ vpn site - hod tam PPTP VPN. Pak jeste zkus dat zalozku zabezpeceni, a tam dej Upresnit nastaveni - click nastaveni. Tam pak vyber volne sifrovani (pripojit i kdyz...) Nevim jestli ti to pomuze, ale me to hlasilo stejnou chybu, kdyz jsem mel tohle spatne.

Buffo (2.2.2004 19:57:54)

Díky, ale jak jsem volal na technickou podporu, tak mi řekli, že po migraci stačí jenom změnit heslo do přihlášení k netu pro usb variantu, a právě to nastavení PPTP tam neni. Nebo je třeba pro usb modem změnit ještě něco jinýho?

Anonym (2.2.2004 23:09:02)

Už ti to jede? Mám stejný modem již dlouho a neměl jsem s ním žádné problémy. Pokud chceš komunikovat online tak na ICQ 167017304

Anonym (2.2.2004 23:55:59)

A nechceš to zkusit přes PPP over ATM? Na adrese http://adslcd.nextra.cz/ostatni/PPPoA.ini si stáhneš konfigurační soubor,který načteš do modemu,zadáš uživ.jméno a heslo a můžeš to připojit.Mělo by to fungovat.