Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > D-Link 362T a Asus WL-500g Deluxe Mate to nekdo odzkouseny a poradite mi jak to nastavit?

D-Link 362T a Asus WL-500g Deluxe Mate to nekdo odzkouseny a poradite mi jak to nastavit?

jen chlap (28.3.2006 02:37:49)

Mate nekdo tuhle kombinaci jako funkcni? Podarilo se mi to rozchodit, ale zrejme mam nekde neco spatne nastaveneho a jakmile dojde k vypadku el. nebo fyzicky odpojim linku a zpet pripojim, tak uz se to samo nerozebehne. Restartovani modemu ani restart Asuse nepomuze. Funkcni je jedine pripojit fyzicky dlink primo k pc, restartnout modem, nechat nabehnout modem az do funkcniho stavu a pak jej teprve zapojit do asuse. Nekde jsem zde cetl, ze by se mel modem nastavit do rezimu bridge, ale me to v bridge modu nechodi nebo to mam nekde spatne nastaveny. Chodi nekomu tahle kombinace v, kdyz je modem v rezimu bridge? Dik za radu

JS (28.3.2006 17:16:00)

Ja mam s Asusem modem A-link RR40 nebo Ovislink ARM104. Oba maji problem po vypadku proudu navazat spoejeni nebo pustit internet dál na WAN Asusu. Mam je v bridge modu takze jsou transparentni a IP projde az na Asus. Zkousel jsem to i bez bridge a chova se to stejne. Pomuze az odpojeni od 220V at uz modemu nebo Asusu. A to treba i 2x.

jen chlap (29.3.2006 19:02:55)

Zda se, ze jsem problem vyresil.. sice se mi jeste nepodarilo rozbehnout ho v modu bridge.. Ale to co rikas ty jsem vyresil tim, ze jsem tam kopnul zpatky misto olegova fw original fw asus..

feri (29.3.2006 20:27:29)

zkus tohle, je to sice modem asus ale funguje to http://www.volny.cz/radims/

jen chlap (29.3.2006 22:43:44)

Diky.. Tak snad uz mi to taky jede pres bridge :o)