Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Vypadava net ztraci se az 20% paketu a dnes se mi dokonce posrala rychlost

Vypadava net ztraci se az 20% paketu a dnes se mi dokonce posrala rychlost

Lukas (28.3.2006 18:15:27)

Cau lidi. Takze mam modem Microcom adsl deskport USB. Mam 3000/256 telecom Mam problem v tom, ze minimalne trikrat dene mi pada net, a sekne mi to totalne pocitac , ze nejde ani vypnout ,tak ho musim restartovat. Jednou sem si chtel stahnout soubor o velikosti 4gb a asi po 20 minutach pokadze spadl net. Pripada m ito jako by to telekom mel nejak nastavene abych nemohl stahovat , ja uz si nemuzu pomoct. Dalsi problem je ztrata paketu. Hraju online hry a tohle je neco strasnyho posledni dobou to maj totalne posrany prumer je tak 15% packet loss a dneska sem si zmeril rychlost a co nevidim 500kb/s max mi to zmerilo. tohle to nikdy nedelalo jelo to vzdycky 2600 kb/s . jako vim ze to blbne skoro v cele cr s tema paketama nevite nekdo co s tim maji? a proc mi internet treba pada? muze to byt modemem? diky

Anonym (28.3.2006 23:41:06)

Bude to počítačem,pokud se ti při výpadku sekne PC tak,že nejde ani vypnout,tak je problém určitě v PC,je možné,že budou poškozené ovladače k modemu.

Meph (29.3.2006 14:00:19)

a co týče toho packetloss tak si nainstaluj nějaký soft na odstranění spyware Třeba ad-aware nebo Spyboot vony loss a chocke pakety dělají tady svině z inernetu... ale jistota je komplet reinstall wokna a hned po nainstalování dát firewall(např kerio) antivirák (např NOD32) tato kombinace je osvědčená a velice spolehlivá.

Pablitos (29.3.2006 14:51:17)

Hehe. Ostrava 18. brezna cca. 17:15 vypadek ADSL. Hned jsem volal na info a pry se na me lince pracuje. Za pul hodky to nahodili a ouvej: packet loss: 20-40. Pred timto vypadkem fungovalo vse v pohode. Samozrejme jsem to hned v pondeli reklamoval a myslis, ze se nekdo obtezoval? Kdyz jsem tam volal znovu tak mi operator sdelil, ze mam v compu urcite nejakou drobotinu. Ano. A natahal jsem si ji pri vypadku ADSL :-) I kdyby to byla jejich vina (a v tomto pripade to vypada, ze asi je), nikdy nic nepriznaji a radeji se ani neozvou.

lukas (29.3.2006 18:54:15)

tak zas takovej trouba omg nejsem abych mel nejakej spyware myslim ze full verze nod 32 + windows firewall + kerio firewall staci ,zadny viry proste nemam . jinak preinstaloval sem ovladace sosnul sem nejakou verzi z netu a zatim to nespadlo tak uvidime :o

Anonym (30.3.2006 01:39:47)

Dej si traceroute treba na seznam.cz a potom si pingej jednotlive hopy. Kdyz nebude ztratovost hned na prvni hop ale na nejaky dalsi tak je problem na strane providera.

Amateur (30.3.2006 18:15:53)

Zdravíčko,poraďte amatérovi,kdepak zjistím paket loss???Díky;)