Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > chyba 733

chyba 733

Jack (4.2.2004 21:37:43)

Nazdar lidi,uz asi od 16.1.2004 mi to píše chyba připojení 733 TCP IP.Jsem u tiscali-volal jsem tam a tam mi nedokázali poradit,tak semnou sepsali nějakou troublekartu :),ip adresy mám nastavený dobře,předtim to fungovalo a pak bum a nic,uvažuju že je to ta třiceti denní lhůta pro překročení limitu kterej jsem nepřekročil-žadnej email o tom mi ale nedošel.Občas se připojim ale nic to nedělá-vypadá to jako by jelo na 0.0000000512kB/s-stránky se nenačtou prostě nic.JA IDIOT mam smlouvu na 2roky zabte mě. Poraďte pleas,díky moc P.S.-nastavení je určitě dobře:ip vpn 10.0.0.138 vypnuty šifrovaní místní síť 10.0.0.120,255.0.0.0 ......

Jirka (5.2.2004 07:53:20)

No zabíjet tě tady asi nikdo nebude, protože jestli to s českým adsl pujde dál směrem, jakým se to zatím vyvíjí, tak se zabiješ sám. Apropo, už víte, co je Mlynář a ta jeho US zač? Když chtěli úplně zrušit první tři dny vyplácení nemocenské? Prostě totálně naruby. Takové nápady, že ten kdo se válí měsíc doma dostane po třech dnech skoro celou výplatu a ten kdo potřebuje jeden den nutně lehnout, když mu je hodně blbě a bacilonosičuje nedostane nic. No já bych to dělal úplně opačně. To se potom nedivmě, jak to tady v této zemi vypadá, když tam jsou takoví... ... ... ...