Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Vigor 2600 Ge-vypínání

Vigor 2600 Ge-vypínání

paja (16.4.2006 17:58:30)

Nemáte někdo podobný problém?Cca po 5 min.se vypíná,musím znovu zapnout nebo opojit a připojit napájení.Chová se úplně stejně jak přes ethernet tak i přes Wifi.

LeV (25.4.2006 16:58:33)

Tak toto se mi začalo dít před týdnem. Včera jsem koupil D-LINK G664, protože nemohu čekat měsíc až mi pošlou Vigora z opravy. Trochu jsem si dopisoval i s Attelem (dovozce Draytek) a mám jim ho poslat na reklamaci. Jenom jesm ho ještě zkoušel otevřít, protože se mi zdálo, že se vypíná přehřátím a asi to je pravda, protože bez deklů vydržel běžet i půlhodiny. Pokud mám Vigor srovnat s Dlinkem, tak Vigor má lepší Firewall a více možností nastavení. Zdá se mi, že měl lépe fungující Wifi, ale jinak jsem s Dlinkem zatim spokojen. Zítra jde Vigor na reklamaci.

jorge (30.4.2006 20:38:01)

Dotazem na lidi z Telecomu mě bya doporučena reklamace u výrobce.Zkoušeli jiný napaječ z Microcom Porte plus(Isdn modem)a držel.Jiný modem se choval prý stejně,jedná se o pojistku prý... .Rok šlapal bez problémů a potom se vysr..l.

LeV (10.5.2006 19:20:34)

Tak napáječem to určitě nebude, ty jsem zkoušel asi tři od různých výrobců. (samozřejmě stejných výstupních hodnot).