Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > speedtouch 510i (fw 4.27) + bluetone premium

speedtouch 510i (fw 4.27) + bluetone premium

Karlos (28.4.2006 11:33:44)

Chci prejit na bluetone premium, ale mam docela hruzu z toho nastaveni. Resp nejasnosti. Vsude v diskuzi se pise o nastaveni VCI, LLU apod. Ale ja kdyz dam easy setup, tak tam je jedna jedina volba a to je VCI, tak tu dam na 8.48. Ale ostatni jako LLU a dalsi co se tady psalo nemam kam napsat!! Taky nechapu ty udaje, co bluetone posila mailem. Kam mam jako zapsat tu verejnou IP adresu a DNS servery??? K cemu to potrebuju? Verejnou si zjistim na netu jakou mam a DNS proc jako? Vsechny PC, ktere mam bodle do speedtouche maji v IP protokolu jako branu a dns server napsanou IP adresu toho speedtouche. A funguje to jako vino. Nyni jsem u ČTc, zatim PPPoA. Jedine co jsem se stavajicim firmwarem 4.27 (novejsi nechci, neprehledny hrozny) jsem schopen nastavit je to VCI a protokol PPPoE a samozrejme jmeno a heslo. Nic vic. Podle toho co jsem pochopil z prispevku v diskuzich to nestaci.....

hogofogo (28.4.2006 13:43:06)

pokud mas bluetone premium na protokolu pppoe tak staci vpi vci jmeno a heslo a nastavis jeste meno a heslo pro pristup do modemu ...vsechno ostatni si nastavi modem sam

Anonym (28.4.2006 16:03:11)

To, co umíš nastavit Ti úplně stačí k tomu, aby Premium fungovalo! Nehledej v tom problémy, žádné nejsou.

Anonym (28.4.2006 16:07:55)

A nějaké veřejné IP a DNS, co ti "zlé" Bluetone posílá, si vůbec nevšímej, k ničemu to nepotřebuješ (někdo jiný třeba ano). Něco mě napadlo: vezmi si černou fixu a nepotřebné údaje na emailu začerni :-))) - když ti to tak vadí.

Pepa (29.4.2006 17:06:08)

VPI/VCI: 8/48, protokol PPPoE, Mux Type: LLC