Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Zpomalený upload

Zpomalený upload

Martin (21.5.2006 23:09:33)

POslední dobou mi nějak nejede upload u Express Ideal. Internet mi jede normálně, stahovat jde taky normálně, ale knejde mi odeslat větší soubor (ani přes různé e-maily ani přes uschovna.cz). Dřív to jelo normálně, ale poslední dobou nemůžu odeslat ani 2MB soubor - ze začátku se to rozjede, ale hned se to zpomalí skoro na nulu a nic se neděje (načte se tak 10-20% souboru a pak jen začne narůstat předpokládaná doba odeslání na desítky minut). Když jsem si tady měřil rychost uploadu, vychází mi 60-100 kb/s (7 - 13 kB/s). To je na Ideal si dost málo. Z technické podpory mi poslali nějaký prográmek, abych si zkusil snížit jakési MTU, ale to nepomohlo. Nemáte někdo podobné problémy? Jsem v Brně a používám Sagem 840.

Nargon (22.5.2006 00:13:00)

No zkus si nainstalovat netlimiter, a snizit maximalni hodnotu uploadu, treba na nejakych 10KB/s. Mohlo by to pomoci, jestli jo, zkus experimentalne zvysovat rychlost uploadu, az na hranici, kde to pujde normalne odesilat.

xengh2 (18.9.2006 20:53:54)

jj, mel jsem stejny problem se Sagemem 840 ve Windows 98 a opravdu to resi zmena MTU (asi by stacilo na 1000, ja pouzil 576). MTU se da zmenit i programkem od Sagemu (C:\Program files\Sagem\necoMTU.exe) nebo lze pouzit freeware EasyMTU ze stranek Telefonicy Oboji vyzaduje restart W98 (jak jinak ;-), ale EastMTU vam to i rekne, takze vam to dojde stejne jako me - bohuzel XPckari