Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Nastaveni CS serveru

Nastaveni CS serveru

George (25.5.2006 09:49:15)

Potřeboval bych pomoc s nastavenim modemu XAVI 8122r. Pokoušel jsem se založit CS server a kdykoliv se ke mě pokusí někdo připojit, tak mu to napíše, že je to pouze lokalni server... Pokoušel jsem nastavovat překladač NAT tak, aby mi mojí veřejnou IP adresu směroval na mojí vnitřní IP adresu a nic... Zkoušel jsem to celý oblbnout ještě pomocí vytvoření LAN sítě pomocí HAMACHI a taky nic... Tak už nevím, poradí mi někdo??

Nargon (25.5.2006 10:16:59)

https://www.dsl.cz/debata.php?vlakno=97458 Tak tady mas postup jak nat spravne nastavit. Hlavne nezapomenout vypnout ten IP Filter. Protoze ten to stale blokuje, ikdyz nat to chce pustit. Dale je potreba vedet jake porty, no snad to jsou ty co jsem vycetl na portforward. Takze vyse uvedeny postup (viz odkaz) provedete 3x pokazde, pro jiny port, jinak ostatni tabulky zustanou stejne, tedy az na rule id to je poradove cislo :) A ty porty jsou: 1] Destination From 1200 Destination To 1200 Local 1200 2] Destination From 27000 Destination To 27015 Local 27000 3] Destination From 27020 Destination To 27039 Local 27020 Pak jeste stejne porty povolit na firewallu na PC, ale tam se vetsinou firewall pta, jestli aplikaci povolit pristup na internet a porty si najde sam, takze tohle povolit. Ted uz by server mel byt bez problemu s pripojenim. Samozrejme ze kamarad se musi pripojovat na tvoji verejnou IP, nikoli na 10.0.0.3 (pokud tam psal tohle tak mu to mozna hlasilo ze je to jen lokalni server) Pokud nema primo cs server nejakou ochranu proti nelegalnim kopiim melo by to fungovat.

free (26.5.2006 04:00:20)

mas spatne nahrany server (teda crack) to dela vzdy