V první polovině roku 2015 se dočkáme nového standardu USB 3.1. Zařízení s novými porty USB SuperSpeed+ nabídnou rychlost až 10 Gb/s, napájení se spotřebou až 100 W a podporu oboustranného USB Type-C
Na veletrhu CES, který právě odstartoval v americkém Las Vegas, budou pravděpodobně představena zařízení s USB 3.1. Očekává se, že půjde o notebooky a hybridy. Porty budou také součástí nové generace MacBooků.
Server Digitimes informoval o tom, že nové rozhraní USB 3.1, které bylo schváleno již v polovině loňského roku, bude podporovat Microsoft, Apple, Intel a další výrobci. Ve druhém čtvrtletí letošního roku se můžeme těšit na řadiče od mnoha dalších výrobců jako například Genesys Logic, Alcor Micro, ASMedia Technology, Prolific Technology nebo Phison Electronics.
7. 1. 2015
Autor: Redakce DSL.cz
Netflix oznámil zdražení tarifů na některých trzích. V závislosti na tarifu navýší cenu o 1 až 2 dolary. V Česku...
Za pár dní opět usedneme k televizím a začne vánoční pohádkový maraton. V dnešním článku najdete velký přehled...
Funkce Picture-in-Picture je jednou z nejžádanějších na YouTube. Zatím ji mohou využívat pouze předplatitelé s účtem...
Sdružení CZ.NIC začalo tento týden publikovat seznam zablokovaných českých domén. Momentálně na něm najdete 760 stránek.
Od 1. června začne platit zákaz přeskakování reklam na kanálech FTV Prima. Jaké podmínky společnost nastavila pro...
Jaké rychlosti v dubnu nabízeli jednotliví poskytovatelé svým zákazníkům? Mrkněte na nejnovější statistiky rychlostí...