Od 11. června operátor Mobil.cz zařadil do své nabídky nové balíčky s větším množství dat. Virtuál však zrušil zpomalený bezplatný internet.
Jaké jsou nové balíčky? Balíček Extra Data, který obsahuje 300 MB dat oproti původním 80 MB a dále operátor nabízí třicetidenní balíček Rychlý GIGA s 2 GB dat místo dřívější nabídky 1 GB. Ceny vylepšených balíčků zůstanou stejné jako v minulosti. “Víme, že si nás naši zákazníci kupují pro výhodný internet, proto nyní na oplátku spouštíme výrazně vylepšené datové balíčky s několikanásobně navýšeným množstvím dat,“ říká Karel Bechník, produktový manager projektu Mobil.cz.
Došlo také ke zkrácení doby zpomaleného internetu. Nyní zákazníci, kteří si dobijí minimálně 200 korun kredit, získají zdarma balíček 200 MB. Po jejich vyčerpání se na dobu 30 dní od dobití či aktivace omezí rychlost na 32/16 kb/s.
Základní nabídka a příplatkové balíčky jsou navíc nově dostupné v plné kvalitě bez dalších příplatků, a to ve všech členských zemích EU (neplatí pouze pro balíček Pokecám v MOBILu).
17. 6. 2017
Autor: Redakce DSL.cz
mobilní internetvirtuální operátor
Kvůli pandemii koronaviru vzrostl loni v Česku objem přenesených dat o 66 až 71 %. V pevných sítích se pak objem...
Český telekomunikační úřad spustil dlouho očekávaný srovnávač tarifů elektronických služeb. Oproti původnímu plánu...
Lednové rychlosti mobilního internetu jsou tady. Který operátor nabízel nejrychlejší 2G, 3G a LTE připojení? A ve...
CETIN každoročně investuje miliardy korun do modernizace své komunikační infrastruktury. Kolik internetových...
Operátoři mají od 1. ledna povinnost uvádět v cenících a smlouvách reálné rychlosti připojení. Pokud tyto hodnoty...
Jaké rychlosti pevného a mobilního internetu jsme naměřili v prvním měsíci roku 2021? Podívejte se, kterému...