Úvod > Články > Nedostali jste účtenku? Nahlašte to v aplikaci Bonzačka!

Nedostali jste účtenku? Nahlašte to v aplikaci Bonzačka!

Pokud se vám stalo, že jste po zavedení EET v restauraci nedostali účtenku, stáhněte si aplikaci Bonzačka a podnikatele udejte. Čím víc udání zašlete, tím větší máte šanci na výhru, kterou je víkendový pobyt na Čapím hnízdě.

Nedostali jste účtenku? Nahlašte to v aplikaci Bonzačka!

"Utrácí Váš soused víc než si vydělá? Má podezřele drahé auto? Nevydali vám účtenku v restauraci či na tržnici? Stáhněte si aplikaci Bonzačka a nahlaste to! Díky mobilní aplikaci Bonzačka nebylo hlášení podezřelého jednání nikdy jednodušší. Aplikace Bonzačka pochází z dílny Ministerstva financí a slouží především jako účinný nástroj k potírání daňových úniků. Oddělení pro odhalování podezřelé činnosti Ministerstva se bude zabývat každým podnětem zaslaným prostřednictvím aplikace," stojí na webu Bonzačka.cz.

Pro ty, co se do udávání zapojí, je připraveno slosování o víkendový pobyt na Čapím hnízdě. Každý měsíc proběhne za dozoru notáře slosování všech hlášení a pět vylosovaných získají cenu. Čím více hlášení zašlete, tím větší je šance na výhru.

Na webu najdete odkaz ke stažení aplikace. Pokud však na odkaz kliknete, objeví se: "Vážně si chtěl stáhnout aplikaci Bonzačka? Tak běž před zrcadlo a koukni se na sebe. To co vidíš je opravdu velkej ubožák. No snad jsi na to klikl jen ze zvědavosti. Pak bude fajn, když stránku Bonzačka.cz pošleš dál. Schválně kolik ubohých bonzáčků se objeví."

Nachytali jste se? Webovou stránku samozřejmě ministerstvo financí nezaložilo, stojí za ní aktivista a živnostník Petr Jeník, podle kterého se jedná o recesi.

10. 12. 2016

Autor: Redakce DSL.cz

Témata

ostatní

Sdílejte

Související nabídka

Tarif
Poskytovatel
Cena za měsíc
 
Cena za měsíc: 499 Kč
Cena za měsíc: 199 Kč

Přečtěte si také

 

V Británii budou na nebezpečných silnicích testovat AI kamery

V Británii nasadí na obchvatu v Somersetu AI kamery, které mají odhalovat nebezpečné chování řidičů. Jde o reakci na...

 

Starlink na Ukrajině možná nahradí jiný poskytovatel satelitního internetu

Elon Musk pohrozil vypnutím Starlinku na Ukrajině. Polská vláda, která službu platí, proto zvažuje přejít k jinému...

 

15 nejčtenějších článků na DSL.cz v roce 2024

Pojďme se společně podívat na statistiky 15 nejčtenějších článků za rok 2024. Tipnete si, která témata vás loni...

Nejčtenější články

Rychlosti Wi-Fi internetu na DSL.cz v říjnu 2025

 

V říjnu rychlost Wi-Fi internetu opět rostla. Podívejte se, jak skončil váš poskytovatel a u které firmy jsme...

Dvojnásobná rychlost, stejná cena: O2 uvádí nový tarif Internet MAX 500

 

O2 představil nový tarif Internet MAX 500, který přináší dvojnásobnou rychlost připojení díky technologii VDSL...

Výpadek Cloudflare ochromil X i ChatGPT, firma se omluvila a přiznala chybu

 

Technické problémy u společnosti Cloudflare způsobily v úterý výpadek řady známých webů a aplikací včetně ChatGPT a...