Sociální síť Threads ztratila jen pár týdnů po spuštění více než polovinu aktivních uživatelů. Meta proto hledá způsoby, jak je na platformu znovu přilákat.

Aplikace Threads pouhých pár týdnů po uvedení na trh ztratila více než polovinu uživatelů. Společnost Meta proto hledá způsoby, jak je na platformě udržet.
"Je zřejmé, že když se vám zaregistruje více než 100 milionů lidí, bylo by úžasné, kdyby všichni nebo dokonce polovina z nich zůstala. Tak daleko ale ještě nejsme," uvedl Zuckerberg na interní poradě.
Majitel společnosti dodal, že odliv uživatelů považuje za normální a očekává, že se jejich počet zvýší, až přibydou další novinky, včetně verze pro počítače a funkce vyhledávání.
Uživatelé si pravděpodobně účty neruší, ale platformu už aktivně nenavštěvují. Podmínkou k založení je totiž účet na Instagramu, se kterým je pak profil na Threads propojen. A pokud by si uživatel chtěl Threads zrušit, musel by smazat i svůj účet na Instagramu.
K navýšení počtu aktivních uživatelů by ale mohlo pomoci i rozšíření aplikace do dalších zemí. Zatím je dostupná ve více než 100 státech, ale například Evropa zatím přístup nemá.
Jak rychlý internet můžete mít u vás doma? Vyplňte formulář níže a hned to zjistíte!
Zadejte ulici, číslo popisné, obec a použijte našeptávač.
Máte na mysli nějakou z následujících adres?
Chci s ověřením dostupnosti pomoci od operátora.
Zanechte nám platný kontakt a operátor Vás bude kontaktovat.

1. 8. 2023
Autor: Redakce DSL.cz
TikTok v USA dokončil dohodu o vzniku nové firmy, v níž většinu získají američtí investoři. Změna struktury má...
Turecká vláda připravuje zákon, který má zakázat používání sociálních sítí dětem do 15 let. Opatření má přenést...
Meta vyzvala australskou vládu, aby přehodnotila zákaz sociálních sítí pro mladší 16 let. Firma tvrdí, že plošný...
Pokud vám doručovací služby nedodaly vánoční dárky, u kterých garantovaly doručení do Štědrého dne a prodejce vám...
Vánoce jsou plné nezapomenutelných okamžiků. Podívejte se, jak snadno a bezpečně zálohovat ve vašem zařízení nebo...
Hudební stanice MTV a další kanály ze skupiny Paramount od začátku ledna přestaly v Evropě vysílat. Čeští operátoři...