Úvod > Články > V sobotu startuje FORTUNA:LIGA, vysílat ji bude výhradně O2 TV

V sobotu startuje FORTUNA:LIGA, vysílat ji bude výhradně O2 TV

O2 TV prodloužila vysílací práva na FORTUNA:LIGU na další 2 sezóny. Zápasy, které začínají už tuto sobotu tak budete moci sledovat pouze na stanicích O2 TV Sport a O2 TV Fotbal.

V sobotu startuje FORTUNA:LIGA, vysílat ji bude výhradně O2 TV

"FORTUNA:LIGA skvěle doplňuje náš prémiový sportovní obsah v O2 TV, mezi který patří například hokejová extraliga, tenisový okruh WTA nebo anglická Premier League na Premier Sportu. Nyní se nám u české fotbalové ligy podařilo v předstihu aktivovat předkupní právo i na sezony 2022/2023 a 2023/2024, náš zákazník má i nadále jistotu, že nepřijde o žádný zápas, kteréhokoliv klubu," uvedla Anna Lenerová, šéfka obsahu O2 TV

A O2 si k sobotnímu startu české nejvyšší fotbalové soutěže připravila celou řadu novinek. Již dnes, 23. července, od 20:00 zahájí sezonu pořadem FORTUNA:LIGA Preview, který se bude vysílat z multifunkčního studia vybaveného špičkovou technologií včetně velkých LED zobrazovacích panelů i rozšířené a virtuální reality.

"Studio se nám podařilo realizovat v rekordně krátkém čase, jedná se z více hledisek o další významný mezník v historii našich stanic. Diváci se již při sobotním startu FORTUNA:LIGY mohou těšit na zcela novou podobu přenosů," prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Z nového studia bude pořad FORTUNA:LIGA Preview vysílat každý pátek od 20:00. Moderátorka Eliška Machová pro vás před ligovým kolem shrne aktuální informace.

"V tomto pořadu se podíváme na aktuální témata analyticky, mrkneme za oponu ligového fotbalu, zaměříme se na detaily a zajímavosti z fotbalové techniky i taktiky," sdělil Petr Svěcený, vedoucí fotbalové redakce O2 TV Sport.

Na samotné zápasy se pak můžete těšit v atraktivnějším vysílacím formátu. Většina z nich se totiž odehraje o víkendu. V létě budou sobotní i nedělní přenosy začínat v 15:30 a program poběží až do 21:30.

"Nový vysílací formát přinese fanouškům maximální přehlednost a komplexnost. Každý hrací den vyrobíme kontinuální vysílání trvající více než šest hodin. V pondělí pak pokračuje unikátní talkshow TIKI-TAKA, která má za sebou již 144 premiérových dílů, do nichž přišlo 273 různých osobností," dodal Petr Svěcený.

Nenechte si ujít zápasy FORTUNA:LIGY, které exkluzivne odvysílá pouze O2 TV. Objednat si ji můžete na čísle 277 270 770 nebo po vyplnění kontaktního formuláře.

23. 7. 2021

Autor: Redakce DSL.cz

Témata

digitální televizeO2O2 TVtelekomunikace

Sdílejte

Související nabídka

Tarif
Poskytovatel
Cena za měsíc
 
Cena za měsíc: 250 Kč
Cena za měsíc: 299 Kč
Cena za měsíc: 399 Kč
Cena za měsíc: 320 Kč
Cena za měsíc: 299 Kč

Přečtěte si také

 

Naměřené rychlosti internetu na DSL.cz v květnu 2024

Rychlosti internetu v květnu u většiny technologií rostly. Podívejte se, jak si vedl váš poskytovatel a který typ...

 

TV Speciál: Kde sledovat ME ve fotbale?

Mistrovství Evropy ve fotbale začalo a už dnes se můžete těšit na první zápas českého týmu. Podívejte se, kde a kdy...

 

EU zkoumá nová pravidla Mety, umožňují používání osobních údajů pro trénování modelů AI

Společnost Meta se v EU potýká s dalšími problémy. Společnost změnila podmínky a plánuje používat osobní údaje...

Nejčtenější články

Finále Ligy mistrů můžete sledovat v sobotu na Nova Sport 3

 

Liga mistrů UEFA se blíží do finále. O slavný pohár se v sobotu 1. června utká Borussia Dortmund a Real Madrid...

Od roku 2025 se zvýší koncesionářské poplatky, platit se bude i za mobily a tablety

 

Koncesionářské poplatky za Českou televizi a Český rozhlas se od příštího roku navýší. Změny se dotknou domácností i...

O2 uvedlo na trh vlastní lokalizační čip O2 tag

 

O2 uvedlo na trh vlastní lokalizační čip s název O2 tag. Členové ekosystému Unity si ho mohou pořídit za pouhých 199 Kč.