Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Přesměrování portů přes VDSL modem v bridge módu

Přesměrování portů přes VDSL modem v bridge módu

Robo (10.11.2012 12:50:48)

Dobrý den, mám modem Comtrend VR-3026e a VDSL od O2. Modem jsem nastavil do bridge módu podle tohoto návodu https://ispforum.cz/viewtopic.php?f=51&t=8732 a za něj připojil router Linksys E2500.Na něm jsem nastavil PPoE a připojil, internet funguje, nicméně ať nastavím jakékoli porty v natování na routeru tak mi připojení z venčí nefunguje. Ještě dodám, že na aplikace v PC se z vnitřní sítě připojit lze a na routeru je vyplý firewall.

Robo (10.11.2012 17:16:26)

Zkoušel jsem to ještě zapojit tak, že modem má nastaveno DMZ na IP toho routeru, který má nastavenou statickou adresu. jen pro upřesnění tohle všechno zkouším proto, že výše uvedený modem je nezkutečný křáp a musel jsem ho před tím asi 3x za den resetovat, protože neustále tuhnul.

pletiplot (19.11.2012 15:00:59)

Pokud je modem v bridge mode, tak na něm přesměrování portů nenastavíte a pokud jo, bude to ignorováno. Přesměrování portů musíte nastavit v tom routeru.

Jirka (18.6.2013 10:29:58)

Dobrý den, také jde o to zda máte veřejnou IP, co dostanete za IP na straně WAN v modemu ? Jirka

Kaacz (22.6.2014 14:49:26)

na modemu nic, protoze v bridge modu si o nic nerekne.. vse pak dela router za nim ..