Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Pádání internetu

Pádání internetu

Chosé (21.11.2013 17:57:06)

Dobrý den, zhruba před měsícem jsem si koupil nový modem Comtrend VR-3026e v2 a s ním i rychlejší internet od O2 (20Mb/s), od té doby mi zhruba 2 denně (někdy častěji někdy ne) spadne internet asi na 5 minut, potom bez toho abych něco udělal sám naskočí a je jedno jestli stahuju, čtu článek, dívám se na video či hraji hru po internetu. Modem se zdá být v pořádku (zkoušel jsem dva), proto mě napadl PC, ten měl občasné problémy i netem předešlým (většinou při nějakém online videu, přestal jít internet u počítače a po restartu PC zase fungoval, to se stávalo tak dvakrát za měsíc). Takže má otázka zní může PC zhazovat celý internet? Popřípadě co by to mohlo dělat? Počítač mám starší, zhruba 5 let. Jiné zařízení připojené přes ethernetový kabel nemám k dispozici.

Rado (9.12.2013 19:20:01)

může to být klidně i nekvalitní linka, která po přepojení na VDSL padá ....

Lemkin (1.1.2014 15:27:45)

Nechte svou linku zkontrolovat u O2....., změří parametry vedení, upraví linkový profil apd.

Lucky (13.5.2014 11:20:33)

Prosím nevěděli by jste jak mohu přejmenovat modem pro všechny? Od výrobce máme stejný název sítě doma i v práci a pak se nám to na PC bije...prosím o radu... Děkuji