Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Problém s odpojováním

Problém s odpojováním

Tinky (20.5.2003 13:30:33)

Mám zvláštní problém, který nedokážu rozlousknout.........Mám ADSL od NEXTRY (musím uznat že byli rychlí), a jede celkem bez problémů, ale po určité době mně najednou odpojí (asi DASHBOARD) s hláškou max.připojení DASHBOARD dosaženo! (používám registrovaný ADSL reconnect, který to nahlásí) a nejde se znovu připojit (může tohle způsobit DC++?).Podotýkám, že doba kdy dochází k odpojení je různá. Připojím se teprve až po následném restartu (obvyhle mi ještě RUNdll hlásí chybu)...(konfig. P Celeron 300. 327MB RAM, síťové připojení a sys W98SE)..poradí někdo?

Karol Martinka (22.5.2003 16:26:34)

No samozrejme, ze ti mozem poradit, skoda, ze si nehlasil poruchu na www.autodsl.com pretoze tam by som ti odpovedal ihned. Nevidim sice tvoju registraciu, avsak ak pouzivas ADSL Reconnect v spojitosti s P2P klientami, potom si musis nastavit vacsie timeouty a najlepsie pridat este dalsie testovacie IP adresy. (Nastav komunikacni timeout na 10000 - 20000 msec a PING tiez na niekde v tomto rozmedzi. Okrem toho pridaj ako PING test 2 a PING test 3 nejake IP adresy o ktorych vies, ze funguju vzdy a spolahlivo) Malo by to na vyriesenie problemu stacit. Je to nedostatok Win98, ze nema realny multitasking a proste p2p "zozerie" cele pripojenie k netu. Ahoj, Karol

miky123 (26.5.2003 16:08:46)

me to dela to same, ale nemam W98 ale mam XP. pouzivam ADSL Reconnect a taky me to odpojuje.

Anonym (27.5.2003 08:02:08)

Tohle je "normalni" na Telecomu furt neco restartujou, snazi se to udrzet v chodu - je to pretizeny, takze nektery ADSL pak vypadnou... Jsou to lameri ..

Streki (4.6.2003 08:39:17)

jestli mas usb modem stahni aktualni ovladace na http://www.speedtouchdsl.com/supuser.htm ,problem se z vyresi tedy pokud nenastanou jine komplikace. :)