Úvod > Články > Google testuje předplatné v Obchodu Play

Google testuje předplatné v Obchodu Play

Google začal na malé skupině uživatel testovat novinku Play Pass. S ní budete moci využívat Obchod Play zcela bez reklam a získáte zajímavé hry zdarma.

Google testuje předplatné v Obchodu Play

Bezplatné hry i další aplikace

Předplatné je nyní nastaveno na 4,99 dolarů (116 korun) měsíčně. Za tuto částku se zbavíte obtěžujících reklam a budete mít k dispozici vyšší třídu her bez dalších poplatků. Ani v samotných hrách už přitom nebudete muset provádět žádné nákupy.

Kromě her budete mít zdarma přístup i k dalším aplikacím a titulům. Vzhledem k tomu, že je vše pouze v testovací fázi, se může bezplatný obsah i výše předplatného změnit.

Google Play Pass nebo Apple Arcade?

Google musí najít částku, která bude vyhovovat jak uživatelům, tak tvůrcům. Cenu 4,99 dolaru plánuje podle nejnovějších informací nastavit i Apple u obdobné služby Arcade.

Uživatelé Androidu ale utrací za aplikace méně než majitelé iOS zařízení, proto bude zajímavé sledovat, jakou částku Google nakonec zvolí a jak si obě služby povedou.

Google Play Pass

Foto: XDA Developers

Využívejte Play Pass naplno

Pokud máte doma pomalý internet, prověřte, jestli na vaší adrese není rychlejší technologie nebo levnější varianta:

Dostupnost služeb

Zadejte ulici, číslo popisné, obec a použijte našeptávač.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR

Zadaná adresa není platná.

Máte na mysli nějakou z následujících adres?

    Chci s ověřením dostupnosti pomoci od operátora.

    Zadaná adresa není platná.

    Zanechte nám platný kontakt a operátor Vás bude kontaktovat.

    Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR

    Probíhá ověřování

    Probíhá ověřování

    28. 8. 2019

    Autor: Redakce DSL.cz

    Témata

    aplikacemobilní aplikacemultimedia

    Sdílejte

    Související nabídka

    Tarif
    Poskytovatel
    Cena za měsíc
     
    Cena za měsíc: 399 Kč

    Přečtěte si také

     

    EU udělila Temu pokutu 200 milionů eur

    Evropská unie udělila Temu pokutu 200 milionů eur za porušení pravidel DSA. Podle regulátorů platforma nedostatečně...

     

    TikTok a Meta čelí v EU tlaku kvůli návykovému designu

    Evropská komise chce přísněji regulovat sociální sítě používané dětmi a mladistvými. Zaměří se hlavně na návykové...

     

    Evropa chce omezit obcházení věkových kontrol přes VPN

    Evropské státy stále více řeší VPN služby jako způsob obcházení pravidel pro ověřování věku. Po zavedení nových...

    Nejčtenější články

    Rychlosti Wi-Fi internetu na DSL.cz v dubnu 2026

     

    Dubnové statistiky ukazují mírný pokles rychlosti Wi-Fi internetu. Nejrychlejším poskytovatelem zůstal OpavaNet...

    ČTÚ otevře pásmo 26 GHz pro 5G a FWA sítě

     

    ČTÚ od července otevře pásmo 26 GHz pro moderní bezdrátové sítě. Využít ho půjde pro 5G, pevný bezdrátový internet i...

    T-Mobile začal vykupovat staré telefony na vybraných prodejnách

     

    T-Mobile spouští pilotní výkup mobilních telefonů na devíti prodejnách v Česku. Zákazníci mohou hodnotu starého...