Úvod > Články > 15 nejčtenějších článků na DSL.cz v roce 2020

15 nejčtenějších článků na DSL.cz v roce 2020

Pojďme se podívat na statistiky TOP15 nejčtenějších článků za rok 2020. Které články vás loni zajímaly nejvíce? A o která témata jste měli největší zájem?

15 nejčtenějších článků na DSL.cz v roce 2020

V roce 2020 vás nejvíce zajímala novela zákona o elektronických komunikacích, díky které můžete od loňského dubna rychle a bez sankcí změnit operátora. Toto téma se do žebříčku dostalo hned čtyřikrát.

Hledali jste také informace o přechodu na DVB-T2 a možných alternativách za bezplatné pozemní vysílání - konkrétně IPTV. Televizní články jsou na seznamu celkem 3.

Jako každoročně velký zájem vzbudily také články o rychlejším internetu a nově pokrytých lokalitách. Ať už to byl test rychlostí Wi-Fi s O2 Smart Boxem, lokality, na kterých je nově dostupný Nordic 5G internet nebo rychlý internet na vesnicích od Cetinu.

A stejně úspěšné byly články o levných mobilních datech. V roce 2020 s přehledem vedla Datamánie od O2, díky které jste si mohli pořídit 100 GB dat za 300 Kč.

Oblíbený byl také článek o rozdílech mezi Mb/s a MB/s. Víte, v čem se tyto dvě jednotky liší?

15 nejčtenějších článků na DSL.cz v roce 2020

  1. Návod, jak najít OKU kód
  2. 10 tipů, jak změnit operátora
  3. Výpadky signálu DVB-T2: Co je způsobuje a jak je řešit?
  4. Velké srovnání internetových televizí: Která IPTV je nejlepší?
  5. Novela zákona o elektronických komunikacích je tady a přináší snazší změnu operátora
  6. Vyzkoušeno: O2 Smart Box má lepší Wi-Fi!
  7. Na Skylinku končí Eurosport a s ním i exkluzivní tenis
  8. Víme, kde se od května 2020 připojíte k 5G internetu!
  9. Mb/s vs MB/s: Jaký je v tom rozdíl?
  10. O2 začalo nabízet 100 GB dat za 300 Kč
  11. Jaké změny přinese novela zákona o elektronických komunikacích?
  12. Víme, kde se od nového roku připojíte k 5G internetu!
  13. Cetin investuje stamiliony do zavedení rychlého internetu na vesnicích
  14. Víme, kde se od léta 2020 připojíte k internetu s rychlostí 100 Mb/s!
  15. Datamánie je u konce. O2 stáhlo z nabídky předplacené karty se 100 GB dat

5. 1. 2021

Autor: Redakce DSL.cz

Témata

ostatnítelekomunikace

Sdílejte

Související nabídka

Tarif
Poskytovatel
Cena za měsíc
 
Cena za měsíc: 270 Kč
Cena za měsíc: 399 Kč

Přečtěte si také

 

EU chce posílit investice do sítí, operátorům nabídne neomezené frekvence

Evropská komise navrhla nový zákon, který má operátorům umožnit využívat rádiové spektrum bez časového omezení...

 

TikTok v USA unikl zákazu, data a algoritmus přejdou pod americkou kontrolu

TikTok v USA dokončil dohodu o vzniku nové firmy, v níž většinu získají američtí investoři. Změna struktury má...

 

Turecko chystá zákaz sociálních sítí pro děti mladší 15 let

Turecká vláda připravuje zákon, který má zakázat používání sociálních sítí dětem do 15 let. Opatření má přenést...

Nejčtenější články

Nedoručili vám vánoční dárky? Poradíme vám, jak získat platbu zpět

 

Pokud vám doručovací služby nedodaly vánoční dárky, u kterých garantovaly doručení do Štědrého dne a prodejce vám...

Jak nejlépe zálohovat fotky a videa z Vánoc?

 

Vánoce jsou plné nezapomenutelných okamžiků. Podívejte se, jak snadno a bezpečně zálohovat ve vašem zařízení nebo...

MTV v Česku skončila. Jak ji operátoři nahradili v televizních tarifech?

 

Hudební stanice MTV a další kanály ze skupiny Paramount od začátku ledna přestaly v Evropě vysílat. Čeští operátoři...